Sales Executive

Studiourile Media PRO

Job expirat

RESPONSABILITATI

- realizarea targetului departamentului de vanzari
- sustinerea de prezentari pentru clienti - promovarea serviciilor si produselor firmei si ofertare clienti
- negocierea si incheierea contractelor de vanzari specifice industriei media
- dezvoltarea portofoliului de clienti - marirea cotei de piata pe produs specific
- construire, updatare si dezvoltare permanenta a bazei de date cu potentiali clienti
- intocmire raport de vanzari saptamanal

CERINTE

- studii superioare economice, preferabil marketing & comert
- experienta relevanta in domeniu (min. 2-3 ani)
- cunostinte operare PC (realizarea prezentari in Power Point)
- capacitate de lucru in conditii de stress
- initiativa si creativitate
- bun negociator si abilitati de prezentare
- abilitate de rezolvare rapida problemelor
- aptitudini de comunicare orala/scrisa
- bun vorbitor de limba engleza si/sau franceza

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv

DESCRIEREA FIRMEI

productie de film si emisiuni TV