Sales Executive

Editura Intact

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile companiei;
Dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienti;
Prospectarea pietei pentru identificarea potentialilor clienti;
Stabilirea si dezvoltarea unei relatii profesionale cu clientii companiei;
Prezinta oferta de produse si servicii, consiliaza clientii in alegerea deciziei optime;
Negocierea contractelor, supervizarea derularii contractelor;
Mentinerea unei bune relatii cu clientii deja existenti;
Realizarea obiectivelor stabilite de catre companie.

CERINTE

Ablitati de comunicare si planificare;
Cunostinte operare PC (Word, Excel, PowerPoint, Internet) ;
Capacitate de a lucra in echipa;
Initiativa, perseverenta, dinamism;
Limba engleza;
Orientare catre clienti;
Studii superioare economice sau de comunicare in curs sau definitivate.
Experienta in domeniul vanzarilor de publicitate constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

pachet salarial stimulant
mediu de lucru agreabil, cu multiple oportunita¿i de dezvoltare profesionala

DESCRIEREA FIRMEI

Companie facand parte din Trustul de Media Intact