Sales Engineer - Regim Home Office

EuroTriade Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vanzarea de echipamente de abur;
Managementul relatiilor cu clientii si colaboratorii;
Consilierea tehnica a clientilor;
Elaborarea de documente, studii, rapoarte, traduceri.

CERINTE

Inginer cu licenta, absolvent facultate profil tehnic / mecanic.
Experienta profesionala 1 – 3 ani.
Cunostinte - Autocad.
Engleza - Avansat
Permis de conducere.

BENEFICII OFERITE

Salariu si sistem de bonus anual
Masina de firma
Laptop
Telefon de firma

EuroTriade este o companie multinationala specializata in domeniul consultantei in resurse umane. Avem sedii in tari ca Germania, Franta, Rusia, China si Romania.
Compania a fost infiintata in anul 1989 si de-a lungul timpului si-a construit o experienta bogata in domeniul automotiv si al distributiei, avand parteneri nationali si multinationali de renume.
In intampinarea dorintelor dumneavoastra de a avea un viitor profesional cat mai bun, asteptam candidaturile dumneavoastra si ne angajam in a va oferi sansa de a lucra pentru partenerii nostri.