Sales Engineer - Multinational Company

Freemarkonsult International

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Gestionarea unei piete in continua expansiune;
- Managementul unui portofoliu de clienti existent;
- Stabilirea de contacte pentru noi parteneriate de afaceri;
- Vanzarea de produse din portofoliul companiei;
- Supervizarea procesului de livrare a produselor catre clienti.

CERINTE

- Studii superioare in domeniul tehnic (de preferinta electronic sau electrotehnic);
- Experienta in domeniul vanzarilor de minim 1 an;
- Experienta in vanzarea de produse si echipamente tehnice reprezinta avantaj;
- Cunostinte de limba engleza – nivel conversational;
- Cunostinte de limba franceza reprezinta un avantaj;
- Permis auto cat. B;
- Abilitati de relationare, persoana dinamica.

BENEFICII OFERITE

-Pachet salarial compus din salariu fix + bonusuri de performanta;
- Masina de serviciu si telefon mobil;
- Oportunitati de promovare in cadrul companiei.

Suntem companie de consultanta in domeniul resurselor umane, prezenta pe piata romaneasca de profil, din anul 1994.

Clientul nostru este companie multinationala, cu cota importanta pe piata, avand peste 40 de ani experienta in furnizarea de solutii industriale, la nivel european.