SALES ENGINEER

TOP ASSISTANTS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prospectarea pietei interne si externe;
Identificarea noilor parteneri de afaceri;
Incheierea contractelor comerciale;
Analizarea cererilor de oferta din partea clientilor potentiali;
Promovarea imaginii companiei pe piata interna si pe piata externa;
Urmarirea atingerii obiectivelor definite in tabloul de bord.

CERINTE

Studii superioare tehnice;
Cunoasterea la nivel avansat (scris, vorbit, citit) a unei limbi straine de circulatie internationala: engleza, franceza, germana, italiana, spaniola;
Experienta anterioara (constituie avantaj);
Cunostinte foarte bune de operare PC: Word, Excel;
Abilitati de comunicare si negociere in afaceri;
Aptitudini de team-player, atitudine proactiva si dinamica;
Permis de conducere cat. B.

BENEFICII OFERITE

Posibilitati de dezvoltare profesionala;
Mediu de lucru placut;
Oportunitate de a lucra intr-o profesionista.

DESCRIEREA FIRMEI

TOP ASSISTANTS - PERFORMANCE IN ASSISTANCE!