Sales developer

CONTUR DIVERS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Contactarea si ofertarea de clienti noi.
Pentru inceput va fi ajutat de catre directorul de vanzari sa finalizeze contractele.
-Contactare de noi clienti pentru serviciile si produsele noastre
-follow-up clienti potentiali
-ofertare
-incheiere contract cu clienti

CERINTE

- Experienta in vanzari directe catre persoane juridice - min. 6 luni
- Disponibilitate de munca intensa cu rezultate pecuniare substantiale dar numai dupa ce confirmati.
- Studii tehnice sau economice superioare un avantaj
- Foarte bune abilitati de relationare, usurinta in initierea si sustinerea facila a relatiilor interpersonale.
- Foarte bune abilitati de comunicare si negociere (persuasiune si prezentare profesionala).
- Capacitatea de a identifica usor si de a intelege nevoile si dorintele clientilor.
- Spirit analitic si organizatoric.
- Automotivare in construirea unei cariere.
- Personalitate puternica cu valori stabile.
- Responsabilitate maxima si loialitate.
- Atitudine proactiva si pozitiva, initiativa si dinamism.
- Gandire anticipativa si preventiva.
- Spontaneitate, promptitudine si ritm de lucru alert.
- Cunostinte si experienta in operarea PC.

BENEFICII OFERITE

masina firma dupa confirmarea aferenta lunii de proba