Sales & Customer Care Consultant

VBS-Business Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

Un domeniu inovator: Customer Service Excellence: Mystery Shopping, Cercetari de Marketing,Training si Consultanta!

CERINTE

Esti o persoana sociabila, interactionezi usor cu cei din jurul tau, esti orientat/a spre performanta iar procesul de vanzare te atrage?

VBS – Business Solutions te vrea in echipa sa!
Sales & Customer Care Consultant - Bucuresti

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- Vei avea ocazia sa dezvolti o cariera de succes in Marketing si Vanzari
- Experienta intensiva de instruire / pregatire, carti de specialitate;
- Bonusuri in functie de performanta si implicare (+ salariu fix)
- Mediu de lucru modern, motivant si colectiv tanar
- Birou semicentral * Controceni Business Center
- Program usor flexibil (15 - 25 h / saptamana * Mai - August & full time din Septembrie a.c.)

Companie de cercetari de marketing, consultanta, programe de training