Sales Coordinator

BIA Human Resources

Job expirat

RESPONSABILITATI

- mentine si dezvolta relatiile comerciale cu partenerii de afaceri
- identifica si abordeaza noi potentiali clienti
- administreaza intreg procesul de vanzare: contractare, lansare comanda, livrare
- conduce rapoarte periodice de analiza a pietei, centralizeaza si prelucreaza informatii

CERINTE

BIA recruteaza pentru unul dintre clientii sai, o tipografie in plina dezvoltare, candidatul potrivit:
- persoana dinamica
- experienta pe o pozitie similara
- abilitati excelente de comunicare si negociere
- fire analitica si organizata
- cunostinte PC
- buna cunoastere a limbii engleze

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru placut si posibilitati de dezvoltare
- pachet salarial motivant bazat pe performanta
- masina
- telefon
- laptop

BIA Business Intelligence Alliance este prima companie romaneasca de recrutare fondata in anul 1992. In cei 14 ani de activitate BIA a activat ca una dintre cele mai puternice firme de recrutare, realizand o baza de date cu peste 70.000 de candidati care au beneficiat de serviciile BIA.
Ca o consecinta fireasca a dinamicii mediului de afaceri din Romania, BIA isi extinde portofoliul de servicii, oferind:
- servicii de salarizare si administrare de personal,
- servicii de recrutare si selectie de personal.