Sales Consultant (solutii software/outsourcing)

Global Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Global Consulting este una dintre cele mai importante Agentii de Resurse Umane din Romania, oferind clientilor sai solutii complete de personal: recrutare si selectie, head-hunting, compensatii si beneficii, leasing de personal, testare si evaluare psihologic?, training si administrare de personal. Pentru mai multe informatii va rugam sa vizitati site-ul firmei noastre.

Descrierea postului
- identificarea si contactarea clientilor potentiali
- propunerea solutiei tehnice pentru oferta
- elaborarea si negocierea propunerilor de contract
- identificarea unor noi oportunitati de afaceri

Cerinte
- studii superioare tehnice
- experienta relevanta in domeniul vanzarilor IT (software)
- limba engleza - nivel mediu
- permis auto (constituie avantaj)

Oferta
Pachet salarial atractiv
Se ofera laptop, telefon
Posibilitati de promovare
Programe de training si alte avantaje