Sales Consultant - Direct Sales Merchants Team

CREDIT EUROPE BANK S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Sa abordeze clientii si sa le explice caracteristicile si beneficiile produselor bancii;
- Sa fie atenti cu clientul, sa-l ajute, sa aibe o atitudine pozitiva, un aspect corect si decent;
- Sa foloseasca in beneficiul clientului materialele de marketing oferite de catre banca;
- Sa vanda produsele bancii.

CERINTE

- Studenti sau persoane fara experienta, active si ambitioase care vor avea ca principala activitate vanzarea cardului de credit: CREDIT AVANTAJE.

BENEFICII OFERITE

- Oferim un start bun in cariera, training, posibilitatea relocarii in alt departament in functie de rezultatele obtinute si motivare financiara prin acordarea de bonusuri exponential cu vanzarile realizate.

CREDIT EUROPE BANK(Romania)S.A. is a part of FIBA - group of companies present in Romania since 1998 with Finans Leasing, Bucharest Mall, Plaza Romania and Gima Superstore. We are an International Bank with 70 branches all over the country.