Sales Consultant

Royal Deals

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Identificarea de noi potenţiali clienţi;
- Menţine şi dezvoltă relaţiile cu clienţii existenţi;
- Negociază şi încheie contracte;
- Asigură clienţilor servicii de consultanţă pre/post vânzare;
- Furnizează permanent feedback pentru îmbunătăţirea strategiei de marketing

CERINTE

- Experienţă în vânzări directe;
- Prezenţă bussines;
- Abilităţi foarte dezvoltate de comunicare şi negociere;
- Atitudine pozitivă, dinamic, optimist, sociabil şi perseverent, seriozitate, punctualitate;
- Studii medii (diploma Bacalaureat).

BENEFICII OFERITE

- Posibilitate rapidă de promovare în carieră;
- Posibilitatea de câştig nelimitat funcţie de rezultatele obţinute;
- Training şi suport continuu

DESCRIEREA FIRMEI

Toată lumea câştigă!

Nu-i aşa că te-ai săturat să umbli în zadar după preţuri mici? În acest scop am creat site-ul Royal Deals, pentru a-ţi oferi zilnic cele mai bune oferte din oraşul tău. Conceptul de cumpărăre colectivă a fost creat din dorinţa de a oferi oamenilor posibilitatea să se bucure de viaţă la maxim, cheltuind foarte puţini bani.

www.royaldeals.ro