Sales Consultant

Nordtex

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promoveaza produsele clientilor companiei
- realizeaza receptia produselor si a documentatiei aferente
- asigura constant un stoc suficient de produse
- coordoneaza activitatea de promovare a produselor firmei
- monitorizeaza activitatea concurentei
-cresterea numarului de clienti prin incheierea de noi contracte, -intretinerea bazei de date a clientilor existenti si atragerea altora noi.

CERINTE

- persoana energica, de preferinta cu experienta in domeniul
textilelor, dar nu obligatoriu;
- capabila sa lucreze cu termene limita.
- aptitudini de comunicare si negociere
- abilitati organizatorice
- capabil sa lucreze in echipa
- limba engleza minim nivel mediu
- utilizarea pachetului MS Office si a Internet-ului
- studii medii sau superioare
- experienta minim 2 ani (pe un post similar)

BENEFICII OFERITE

- se ofera posibilitatea promovarii in cadrul companiei
- salariu fix
- comision din vanzari
- masina deplasare in interes de serviciu

DESCRIEREA FIRMEI

filiala din Romania grupului de firme NORDTEX,
lider de piata in domeniul textil in Federatia Rusa