Sales Consultant

ALICAT CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Identificarea beneficiarilor eligibili interesati de cofinantare prin intermediul fondurilor structurale;
- Stabilirea intalnirilor de afaceri in vederea initializarii proiectelor finantate din fonduri structurale;
- Participare activa in cadrul proceselor de negociere / vanzare (managementul contractului).

CERINTE

- Foarte bun cunoscator al pietei (diverse industrii, turism);
- Foarte bune abilitati de interactiune cu clienti din diferite domenii si niveluri de business;
- Flexibilitate, simt comercial, orientare catre necesitatile clientilor;
- Abilitati de comunicare si negociere;

- Sunt avantajati "freelancer-ii", persoanele cu propriul portofoliu de produse, persoanele care activeaza in diverse industrii (independent sau angajati).

BENEFICII OFERITE

- Avantaje deosebite la incheierea contractelor.

- servicii de consultanta in domeniul resurselor umane, protectiei muncii si juridic;
- servicii de consultanta in managementul si administrarea afacerilor (cofinantare prin instrumentele Uniunii Europene - fonduri structurale)