SALES CONSULTANT

LARIX FOREST

Job expirat

RESPONSABILITATI

- identificarea si atragerea de noi clienti, stabilirea conditiilor contractuale, in acord cu politica de vanzari a companiei;
- promovarea produselor si a imaginii companiei;
- urmarirea contractelor si incasarii contravalorii facturilor la termenele si in conditiile stabilite in contract;
- mentinerea relatiei direct si permanent cu clientii pentru castigarea increderii si fidelizarea acestora;
- cunoasterea in permanenta a evolutiei pietei de mobilier

CERINTE

- foarte bune abilitati de comunicare si negociere, persuasiune si prezentare profesionala
- abilitati de analiza si planificare, orientat catre clienti
- experienta minim 1 an, in special in domeniul mobilei
- studii medii sau superioare

BENEFICII OFERITE

Posibilitati nelimitate de castig, in functie de performantele personale

Suntem o societate cu specific de prelucrarea lemnului si producita de mobilier, cu perspective de dezvoltare si in alte domenii , avand sediul
central la Reghin, jud. Mures si cu puncte de lucru situate pe nivel national.
Avem traditie in exportul de mobilier, iar acum abordam si piata interna, pentru aceasta cautand parteneri din toata tara, alaturi de care sa ne continuam expansiunea. Detalii suplimentare la www.larix-ro.com