Sales Consultant

Key Performance Consulting SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Contactarea prospectilor si obtinerea de intalniri cu acestia
- Informarea corecta a prospectilor privind serviciile companiei
- Prezentarea solutiilor companiei adapate la nevoile clientului
- Semnarea contractelor si documentelor atasate acestora
- Verificarea incasarilor lunare, cash collection
- Promovarea imaginii companiei
- Feedback privind piata si concurenta
- Raportare vanzari, collection, clienti noi
- Posibilitati de promovare

CERINTE

- Persoana sociabila, entuziasta, deschisa la noi oportunitati, cu spirit antreprenorial
- Experienta in vanzari minim 1-2 ani
- Experienta de call center reprezinta un avantaj
- Claritate in gandire si exprimare
- Capacitatea de a se adapta usor si a invata continuu
- Perseverenta si responsabila

BENEFICII OFERITE

- Venituri motivante functie de realizari
- Bonusuri de performanta

DESCRIEREA FIRMEI

Management consulting company