SALES Assistant - productie publicitara

Sinapsa Resurse Umane

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigurarea asistentei informationale si evidenta lucrarilor:
- Preia comanda de executie a lucrarii;
- Ofera asistenta informationala (stadiu lucrare, termene, probleme aparute) la solicitarea clientilor sau colegilor implicati in realizarea unui proiect;
-Gestioneaza relatiile cu clienti directi.
-Sustine proiectul în fata clientilor directi.
-Comunica departamentelor implicate sau clientilor directi problemele aparute;
-Comunica in timp util sefului ierarhic toate problemele pe care le are in relatiile cu clientii sau cu celelalte departamente;
- Tine evidenta comenzilor directe atat din punct de vedere administrativ cat si financiar;
- Gestioneaza baza de mostre de lucrari.
Feed-back asupra interactiunii cu celelalte departamente si clienti.

CERINTE

-Experienta de lucru in cadrul unei firme de productie publicitara constituie cerinta obligatorie;
-Bun organizator, abilitati de comunicare si persuasiune.

BENEFICII OFERITE

-salariu fix si prime.

In prezent recrutam SALES Assistant pentru clientul nostru ce ofera solutii complete de imprimare si productie publicitara