Sales Assistant-Asistent vanzari Bucuresti

Step Up Professional HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Participa si sustine prezentari de vanzari (in toata tara)
• Face parte din echipa de primire a participantilor, ofera suport in inregistrarea acestora in baza de date, le ofera informatii in legatura cu dispozitivul de diagnosticare, si de asemenea despre stilul alimentar al acestora
• Isi dezvolta cunostintele profesionale și tehnice prin participarea la diverse workshopuri educaționale si citind publicatii in domeniu.
• Va prelua comenzile de la clienti
• Va avea in vedere ca sala de prezentare sa fie primitoare, ingrijita, profesionala
• Va realiza activitati de administrare si raportare.

CERINTE

• Excelente abilitati interpersonale
• Personalitate prietenoasa (amabil/a, politicos/politicoasa)
• Aspect ingrijit si demn de incredere
• Capacitatea de a convinge si influenta pe ceilalti, credibilitate
• Dorinta de a invata
• Increzator/increzatoare in fortele proprii
• Devotat/a, implicat/a, pozitiv/a si harnic/a
• Disponibilitatea de a calatori in tara.

BENEFICII OFERITE

• Pachet salarial atractiv: salariu fix, comision din vânzari, diurna pentru calatorii
• Echipa dinamica si internationala
• Oportunitatea de a calatori si a invata.

“ Fiecare clipa de cautare este o clipa de regasire” ( Paulo Coelho)

Sunteti in cautarea unui loc de munca? Simplificati-va acest proces de cautare, apeland la noi. Step Up va pune la dispozitie specialisti in domeniul Resurselor Umane care va vor oferi suport in dezvoltarea carierei dvs.

Va asteptam pentru a parcuge impreuna drumul spre atingerea obiectivelor dvs profesionale.