Sales Assistant

General Food Services SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descriere Post:
-urmarire derulare contracte cu retelele de magazine IKA
-se subordoneaza Directorului de Vanzari
Responsabilitati:
-monitorireaza preturile
-monitorizeaza activitatile promotionale
-relationeaza cu clientii pentru rezolvarea problemelor legate : comenzi, livrare, promotii, portofoliu de produse

CERINTE

-studii medii/superioare
-abilitati de comunicare si conciliere
-persoana dinamica si atenta la detalii
-persoana organizata
-capacitate de asimilare rapida a informatiilor
-activitate de birou
-cunostinte lucru in Excel
-nu este necesara experienta in domeniu

BENEFICII OFERITE

- dezvoltare profesionala intr-o companie in plina ascensiune
- salariu atractiv
- mediu de lucru placut
- colectiv tanar si competitiv

Compania noastra face parte dintr-un grup de firme cu renume in tara si strainatate si este dintre cele mai mari instributia FMCG, prezenta in toate canalele de distributie. Activitatea se desfasoara la nivel national avand 34 puncte de lucru in tara, sediul in Bucuresti.