Sales Assistant

Sport Magazin

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:

- promovarea imaginii companiei;
- prezentarea si promovarea produselor in concordanta cu strategia companiei;
- prezentarea in mod profesional a serviciilor pe care compania le ofera potentialilor clienti;
- identificarea si dezvoltarea portofoliului de clienti;
- contractarea de reclama si publicitate;
- mentinerea legaturii cu clientii;
- indeplinirea planului de vanzari;
- urmarirea si finalizarea procedurilor ce reglementeaza
activitatile specifice.

CERINTE

Cerinte:

- studii medii/superioare;
- experienta relevanta in vanzari de publicitate;
- excelente abilitati de comunicare si de negociere;
- cunoasterea mediului de afaceri din zona;
- implicare totala, dinamism si spirit de echipa;
- Operare PC;
- capacitate organizatorica;
- cunoasterea unei limbi straine constituie un avantaj;
- permis de conducere

BENEFICII OFERITE

Telefon si masina

DESCRIEREA FIRMEI

Firma de media