Sales Assistant

MBC

Job expirat

RESPONSABILITATI

- pastrarea relatiilor cu clientii;
- extinderea bazei de date;
- urmarirea comenzilor si a platilor pentru acestea;
- intocmirea unei situatii saptamanale cu locatia containerelor cu marfa;
- intocmirea ofertelor;
- identificarea nevoilor clientilor si solutionarea acestora.

CERINTE

Candidatul trebuie
- sa fie calm, amabil, educat, organizat
- sa vorbeasca fluent limba engleza la nivel conversational (interviul se va tine in limba engleza, iar termenii de specialitate vor fi invatati pe parcurs).

BENEFICII OFERITE

- Se ofera un anumit salariu in perioada de proba.
- Dupa aceasta urmeaza a se oferi salariul negociat la interviu, urmand ca acesta sa creasca proportional cu realizarile in firma si cu interesul aratat pentru rezolvarea in timp util a situatiilor aparute sau create.

Firma infiintata in 2004, care se ocupa cu intermedierea importurilor cu conserve de fructe, legume si peste.