Sales Assistant

MNL GROUP EU SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- efectuarea apelurilor telefonice, gestionarea lor conform planificărilor
- vânzarea produselor prin telefon
- documentarea temeinică a interacţiunilor telefonice, cunoaşterea produselor
- promovarea companiei, a produselor si a serviciilor acesteia
- îndeplinirea obiectivelor specifice
- efectuarea de apeluri de tip survey, follow-up, etc
- vanzari directe
- stabilire intalniri si efectuare de vizite la client

CERINTE

o excelente abilităţi de comunicare, atitudine pro-client
o atitudine pozitivă, dorinţa de a învăţa lucruri noi, perseverenţă
o punctualitate şi meticulozitate
o experienta anterioara in vanzari directe constituie avantaj
o experienţa anterioară într-un call center/ telesales constituie avantaj
o cunoştinţe profunde de operare PC (Windows, MS Office)

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial fix
Comision
Telefon
Decontare transport
Posibilitate avansare rapida

Daune24 este o companie de consultanta in domeniul auto, ce ofera clientilor sai un pachet integrat de management auto, atat pentru persoane juridice cat si persoane fizice.
Produsele companiei sunt pe baza de abonament anual.
Pentru mai multe detalii despre companie puteti vizita www.daune24.com