SALES AND MARKETING ASSISTANT- TRANSPORTURI

TOP ASSISTANTS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- contactarea potentialilor clienti
- prezentarea firmei si a serviciilor de transport
- stabilirea de intalniri (in Bucuresti si in tara)
- participa la negocierea contractelor si a bunei lor derulari
- monitorizarea concurentei pe piata transporturilor
- mentinerea unei bune relatii cu clientii
- alte activitati de marketing si vanzari

CERINTE

- engleza nivel mediu
- carnet de conducere cat. B (minim 1 an)
- experienta pe un post asemanator minim 1 an
- bun cunoscator al limbajului de specialitate din domeniul transporturilor rutiere, al documentelor necesare transporturilor internationale(UE si non UE)
- cunostinte PC: Microsoft Office, Internet
- persoana organizat, atenta la detalii, spirit de
competie dezvoltat

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru specific unei companii multinationale
- bonuri de masa
- transportul zilnic asigurat

DESCRIEREA FIRMEI

TOP ASSISTANTS - PERFORMANCE IN ASSISTANCE!