SALES ANALYST : Dufa DEUTEK SA

Dufa Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

* Intocmirea rapoartelor si analizelor de vanzari zilnice si saptamanale (colectare, centralizare si procesare date, generare si verificare rapoarte );

* Ofera sprijin administrativ celorlalte subdepartamente (ex. Trade Marketing, Retail si Key Accounts);

* Contabilitate primara: centralizare deconturi

CERINTE

* Cunostinte foarte bune de folosire a PC-ului ( obligatoriu Excel, Access, PowerPoint );

* Experienta in utilizarea unui soft de gestiune este un avantaj;

* Experienta asemanatoare intr-o companie multinationala este un avantaj;

* Cautam o persoana comunicativa, organizata, flexibila si sociabila;

* Domiciliul in Bucuresti.

BENEFICII OFERITE

Compania noastra va ofera un salariu motivant, cursuri de specialitate si posibilitatea de a lucra intr-un domeniu dinamic si atractiv

düfa DEUTEK este liderul pietei de lacuri si vopsele decorative din Romania.