SALES ANALYST

INTERSNACK ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. Emiterea, verificarea si comunicarea rapoartelor de vanzare si a stocului zilnic
2. Emiterea rapoartelor periodice de performanta a echipei de vanzari
3. Inregistrarea si centralizarea activitatilor promotionale, atat ca rezultate cantitative, cat si financiare
4. Sustinerea administrativa a promotiilor si a activitatilor cu forta de vanzari
5. Managementul softului PDA pentru echipa de vanzari
6. Generarea analizelor standard, precum si a celor solicitate de diversi clienti

CERINTE

1. Studii superioare
2. Experienta minim 2 ani pe o pozitie similara
3. Cunostinte avansate MS Office (Excel, Access, Word, Power Point, Outlook, SQL)
4. Cunostinte Qlikview - avantaj
5. Cunostinte limba engleza nivel mediu
6. Persoana organizata, riguroasa, atenta la detalii

BENEFICII OFERITE

·Sansa de a lucra intr-un mediu profesionist, intr-o echipa tanara si motivata
·Salariu motivant, pe masura realizarilor

Compania Intersnack, producator cu traditie de snacks-uri sarate, este cunoscuta pe piata din Romania prin marcile CHIO, POM - BAR, FELIX si FIESTA.
Cautam candidati dornici sa se alature echipei noastre din filiala pe pozitia de cod
Asteptam CV-urile dvs.