Sales Analyst

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Analiza propunerilor de promoții venite din partea forței de vânzări;
-Întocmirea rapoartelor de promoții;
-Întocmirea rapoartelor de validare ale politicii comerciale;
-Preaprobarea listării de noi produse în sistem;
-Întretinerea nomenclatoarelor;
-Întocmirea rapoartelor operaționale specifice fiecărui BU.

CERINTE

Candidatul ideal trebuie să îndeplinească următoarele cerințe:
-Experienta anterioara min 3 ani exclus segmentul Banking
-Cunoștințe MS Office – Excel
-Cunoștințe sistem de operare – Oracle (prezintă avantaj)
-Abilități limba engleză (prezinta un avantaj)
-Experientă min 3 ani
-Studii superioare;
-Capacitate de analiză și sinteză;
-Spirit organizatoric;
-Analitic;
-Orientat spre rezultat;
-Motivat;
-Rezistent la stres;
-Persuasiv.

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.