Sales Agent - munca la domiciliu

URBAN MODELING AGENCY SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Stiati ca pana in 2010 conform studiilor peste 23 % din populatia globului va lucra de acasa ? ca astfel va salva mai mult timp pentru familie careia acum i se aloca doar 5 % din perioada unei zile ?
Urban si Asociatii tine cont de aceasta realitate si angajeaza agenti de vanzari pentru lucru de acasa in conditiile:

CERINTE

- sa ai aptitudini de bun negociator
- sa lucrezi cu PC-ul si sa navighezi pe internet
- sa ai PC si scanner

CV LA iulian.urban@gmail.com

BENEFICII OFERITE

Oferim

- adresa de e-mail pe serverul nostru
- salariu motivant incepand de la 1200 ron/lunar [ daca ai o firma constituie un avantaj pentru noi intrucat daca incheiem un contract de prestari servicii iti oferim 1500 net/lunar]
- iti platim /oferim accesul la internet si accesul la serviciile de telefonie facute in interesul slujbei

Urban & Asociatii este lider in recuperarea debitelor nationale si internationale reusind sa devina nr 1 in domeniu.