SALES AGENT

QUALIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

QUALIA recruteaza SALES AGENT pentru clientul sau, companie multinational din domeniul transporturilor.

Responsabilitati:
- Largirea portofoliului existent prin atragerea de noi clienti;
- Contactarea potentialilor clienti;
- Prezentarea ofertelor companiei;
- Reprezentarea companiei in relatia cu clientii;
- Activitate comerciala, in special relatia Italia.

CERINTE

- Experienta minim 1 an pe o pozitie similara;
- Limba engleza – nivel avansat;
- Limba italiana – fluent;
- Buna cunoastere a pietei de transport;
- Persoana dinamica, prezentabila, spirit intreprinzator;
- Prezenta agreabila.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant;
- Mediu de lucru placut;
- Posibilitati de dezvoltare profesionala si personala.

Qualia (www.qhr.ro) este compania de recrutare si executive search care se distinge prin eficacitatea si calitatea serviciilor sale.
Clientii nostrii, lideri pe diverse segmente de piata, ne-au ales pentru pasiunea, profesionalismul si entuziasmul cu care livram rezultate imediate la un inalt nivel etic.