SALES ADVERTISING

SVS CITY MEDIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

managementul contractelor noi,
managementul contractelor existente.

Anuntul este valabil pentru toate orasele tarii!

CERINTE

Studii superioare,
Abilitati de negociator,
Atitudine pozitiva,
Experienta in domeniul publicitatii (reprezinta un avantaj),
Capacitate de organizare si planificare a timpului,
Persoana orientata catre succes,
Cunostinte PC,
Carnet de conducere.

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea dezvoltarii carierei,
Program de training,
Beneficii in functie de performanta: salariu fix + comision + masina + prime

Companie Multinationala de publicitate, cu portofoliul cel mai mare din Europa de Est in sectorul public, cu cea mai dinamica dezvoltare pe piata romaneasca in sectorul marketing si publicitate orientata catre dezvoltare continua si constanta. Se doreste colaborare cu personal motivat orientat catre calitate si succes care sa participe la implementarea strategiilor firmei.