Sales Administration Officer & Transport Support

Georgia Management

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Administrarea şi derularea comenzilor de la clienţi şi către furnizori;
- Organizarea si urmarirea livrarilor de bunuri;
- Coordonarea globală a informaţiilor si fluxurilor client-vanzari pentru portofoliul de clienti alocat;
- Furnizarea analizelor consolidate specifice administrării vânzarilor;
- Mentinerea relatiei cu centrele de aprovizionare din strainatate(Franta, Ungaria, Italia etc);
- Responsabil privind declararaţiile de conformitate şi certificatele de garanţie;
- Susţinerea activităţii reprezentanţilor de vânzări;
- Intocmirea de diverse situaţii şi rapoarte bazate pe datele activităţii comerciale;
- Urmărirea şi recepţia marfii de la furnizori ;
- Emiterea facturilor ;
- Informarea clientilor cu privire la marfa ce o au de ridicat (produse, volum si greutate);
- Gestiune reclamatii clienti

CERINTE

- studii superioare din domeniul economic de activitate;
- experienta intr-o pozitie similara de minim 1-2 ani
- cunoştinţe de logistică
- cunoştinţe de legislaţie auto, legislaţie financiară
- cunoştinţe de operare calculator

Suntem o companie de consultanta in domeniul serviciilor de resurse umane, oferind clientilor nostri un suport de calitate pentru externalizarea anumitor servicii din aceasta arie de activitate. Scopul nostru este de a aduce un plus de valoare si eficienta prin serviciile oferite: selectie si recrutare, training, consultanta organizationala si servicii de administrare de personal si salarizare.