Sales Account

Xipe Interactive

Job expirat

RESPONSABILITATI

Experienta in vanzarea de servicii de publicitate si/sau on-line precum si cunoasterea pietei auto, reprezinta avantaje care va vor ajuta sa faceti fata cu succes responsabilitatilor postului:

CERINTE

Daca doriti sa va utilizati abilitatile de prezentare si negociere, experienta de minim 2 ani in vanzari si sa continuati sa dezvoltati portofoliul dumneavoastra de clienti din domeniul auto, oferindu-le un nou tip de servicii, va invitam sa explorati oportunitatea de a deveni Sales Account in XIPE Interactive si sa ne trimiteti CV-ul si scrisoarea de intentie.
- Vanzarea serviciilor din portofoliul nostru de produse, pentru atingerea obiectivelor de vanzari,
- Crearea, administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti
- Negocierea conditiilor contractuale si finalizarea propunerilor de contracte
- Cercetarea permanenta a pietei pentru identificarea de noi oportunitati

BENEFICII OFERITE

Noi suntem pregatiti sa va sprijinim eforturile punandu-va la dispozitie instrumentele corespunzatoare, oportunitati de dezvoltare personala si profesionala care sa va permita avansarea in cadrul XIPE Interactive, precum si un pachet de beneficii pe masura realizarilor dumneavoastra.

XIPE Interactive este o companie romaneasca orientata pe dezvoltarea de proiecte si servicii online, fondata in 2008 si detinuta in parteneriat de Senior Interactive - una din principalele agentii de consultanta, strategie si comunicare online de pe piata romaneasca, membra a Senior Group; si F5 - divizia de new media grupului Realitatea-Catavencu. Pretuim originalitatea, iar scopul nostru ultim este performanta indiferent de proiectul dezvoltat.
Va invitam sa vizitati www.autonovo.ro