ROOM-SERVICE ATTENDANT

MedLife

Job expirat

RESPONSABILITATI

- preluarea comenzilor de la pacientii din saloane
- servirea pacientilor din saloane cu produsele comandate
- completarea documentelor de evidenta stoc si a notelor de consum pe saloane
- insotirea clientilor de la receptie clinica catre receptie spital
- deplasari pe teren in cazul in care este necesar

CERINTE

- fire dinamica
- atitudine pozitiva
- orientare catre client
- amabilitate
- cunostinte medii de limba engleza
- cunostinte medii de Excel
- permis de conducere categ. B

BENEFICII OFERITE

Tichete de masa
Servicii medicale de clinica pentru familie

MedLife, cel mai mare furnizor integrat de servicii medicale din Romania, deserveste zilnic in jur de 3000 de pacienti.
Cresterea sustinuta a numarului de pacienti MedLife din 2008 a impulsionat ritmul de extindere in Bucuresti si in tara a clinicilor si punctelor de lucru MedLife. In prezent MedLife activeaza cu un spital (Life Memorial Hospital), 5 Hyperclinici dintre care 3 sunt localizate in Bucuresti (Piata Unirii, Grivita si Favorit) si 5 laboratoare de analize care proceseaza zilnic 16.000 de analize. Acesta dezvoltare a determinat consolidarea pozitiei de lider pe piata serviciilor medicale private.
Cu o experienta de 13 ani de activitate in domeniu sanatatii, MedLife are in prezent o echipa de peste 900 de angajati in regim permanent. Daca ai incredere in tine si crezi in performanta, te invitam alaturi de noi. Poti afla noutati despre MedLife utilizand pagina de site www.medlife.ro.