RIGIPSAR

SALUS INTERNATIONAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

montaj gips carton

CERINTE

seriozitate

BENEFICII OFERITE

10-15 mil., carte de munca, lucru in acord

SC SALUS INTERNATIONAL SRL este componenta a grupului de firme SALUS, fiind specializata in importul si comercializarea materialelor de constructii si a sistemelor de amenajari interioare. Este reprezentanta exclusiva in Romania a grupului FIDENSA Spania si distribuitor autorizat BPB Gypsum Rigips (nr. 1 mondial in sisteme gips carton), Wienerberger (nr. 1 mondial in sisteme de caramizi), Bramac-Austria, Ruukki-Finlanda. De asemenea, importa si distribuie produse ale unor firme din Austria, Cehia, Slovacia, Grecia, etc.
Salus International s-a impus printre cele mai dinamice firme din aceasta piata, realizand cresteri anuale constante de peste 20% si cifre de afaceri anuale de ordinul zecilor de miliarde de lei.
Celelate firme din cadrul grupului SALUS au activitati conexe domeniului, inclusiv realizarea de lucrari de amenajari interioare cu echipe proprii specializate. mai mult informatii la www.salus.ro