RETAIL MANAGER

LINEA DIRECTA COMMUNICATIONS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Coordonarea, organizarea si controlul unei retele de magazine
-Deschiderea de noi magazine
-Angajarea si formarea personalului din magazine
-Testarea periodica a cunostintelor personalului din subordine
-Control strict al stocurilor existente in magazine
-Controlul strict al cheltuielilor
-Organizarea de promotii si demonstratii live
-Propunerea de oferte speciale
-Indeplinirea targetului de vanzari lunar

CERINTE

Candidatul ideal trebuie sa aiba:
- Minim 3 ani experienta in coordonarea unei retele de magazine si deschiderea de noi locatii
- studii superioare, de preferinta in domeniul economic, marketing sau management
- Bune abilit????i de negociere
- Persoana capabila sa organizeze si sa gestioneze o echipa
- Gandire analitica si orientata spre business
- Disponibilitate pentru deplasari in tara
- Limba engleza- nivel avansat

Aplicatiile pot fi trimise pe adresa: narcisa.natea@linea-directa.eu

Compania Linea Directa Communication este parte a grupului international Studio Moderna /Linea Directa, specializat in activitati de marketing direct. Suntem prezenti in 19 tari din Europa Centrala si de Est si ne mandrim cu referintele din partea clientilor nostri.