Restaurant tip fast food angajeaza, Casier/ Ajutor Bucatar/ Shaormar/ Livrator cu experienta

SC MODA DIVA TEXTIL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Shaormar
Titularul postului are rolul de a asigura servirea impecabila a clientilor cuprodusele/mancarurile comandate de catreacestia.
Activitati principale:
• acordarea atentiei cuvenite si asigurarea unor servicii ireprosabile clientilor;
• cunoasterea meniului astfel incat sa poata oferi in orice situatie informatii competente cu privire la felurile de mancare
• indeplinirea altor sarcini curente atribuite de catre superiorul direct, in concordanta cu necesitatile imediate ale unitatii.

Beneficii
Salariu net 2000 lei

Casier:
-Raspunde de tinerea corecta si la zi a evidentei primare privind activitatile de incasari si plati prin casierie.
-Incaseaza sumele de bani de la clienti, prin numarare faptica, in prezenta acestora.
-Respecta cu strictete procedurile de lucru.
- Preluarea comenzilor.

Beneficii
Salariu net 1900

Ajutor Bucatar :
- diploma de calificare in domeniu constituie un avantaj;
- rigurozitate in ceeace priveste regulile de igiena in alimentatia publica;
- capabil sa pregateasca produse alimentare reci si calde in conformitate cu meniul

Beneficii
Salariul net 1600

Livrator
Angajam sofer livrator, pe scuterul sau automobilul firmei
Program avantajos

Beneficii

CERINTE

Shaormar
- experienta anterioara pe un post similar constituie un avantaj;
- aspect fizic,placut, ingrijit, prezenta,agreabila, amabilitate, solicitudine, loialitate
- atitudine pozitiva si concilianta in relatiile cu clientii si colegii;
- disponibilitate de a lucra in ture.

Casier:
- persoana care inspiraincredere.
- experientaanterioarape un post similar constituie un avantaj;
- aspect fizic placut, ingrijit, prezenta agreabila,loialitate
- atitudine orientata catre client – politete, abilitati bune de comunicare, persoana energica si amabila;
-disponibilitate de a lucra in ture.

- atitudine pozitiva si concilianta in relatiile cucolegii, loialitate

Livrator
Cerinte, permis categoria B, experienta in livrari.

DESCRIEREA FIRMEI

Restaurant tip fast food