Restaurant de buna calitate cauta ospatari, cu sau fara experienta.

R&I ETIC SOLUTIONS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru unul din clientii nostri, cautam ospatari cu/fara experienta, motivati sa gaseasca un job pe termen lung.
RESPONSABILITATI:
- inregistreaza comenzile clientilor si le transmite la bucatarie si bar
- serveste clientii restaurantului
- calculeaza pretul consumatiei, intocmeste nota de plata si incaseaza banii
- alte atributii in functie de necesitati (debarasare, aranjare mese etc.)

CERINTE

- educat, "umblat prin lume"
- aspect fizic ingrijit, simpatic
- minim studii liceale
- rezista la stres si efort cu zambetul pe buze.

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:
- salariu fix peste salariul minim pe economie
- bacsisuri generoase de la clientii restaurantului
- mancare si racoritoare
- transport asigurat dupa inchiderea restaurantului
- posibilitatea de a cunoaste "lumea buna" din companii de prestigiu (mai ales pt. studenti)

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de recrutare si training