Resource Manager - Gestionare parteneriate

Bunt Studio (www.seomonitor.ro)

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Configureaza campanii;
- Pastreaza relatia cu partenerii;
- Se asigura de planificarea, trimiterea si publicarea numarului de materiale agreat;
- Intocmeste si urmareste raportul de performanta a campaniilor;
- Se asigura ca bugetul alocat este distribuit conform necesitatilor;
- Pe baza cererilor interne, stabileste si valideaza planning-ul impreuna cu copywriter-ul;
- Asigura calitatea rapoartelor sau oricarui tip de livrabile ce trebuie transmise clientilor;
- Rezolva probleme tehnice de platforma impreuna cu partenerul;
- Negociaza modificari de contract cu partenerii.

CERINTE

Candidatul ideal trebuie sa fie foarte bine organizat, sa aiba atentie la detalii, sa fie meticulos si constiincios. De asemeni, trebuie sa fie o persoana deschisa, cu foarte bune abilitati de comunicare, care se poate integra cu usurinta intr-o echipa.
Nu sunt necesare, dar pot constitui un avantaj, cunostintele in deomeniul SEO.