Responsabil zonal vanzari

AGENT TRADE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Propuneri privind elaborarea planului de vanzari;
Realizarea planului de vanzari pe distribuitori si domenii;
Urmarirea si incasarea facturilor emise;
Emiterea de rapoarte catre Directorul de Directie privind activitatea concurentei in zona de activitate;

CERINTE

Experienta minim 2 ani in vanzari scule electrice
Cunostinte operare PC
Abilitati excelente de comunicare, negociere, planificare
Orientat spre obtinerea de rezultate
Dinamic, disponibil pentru calatorii
Aptitudini tehnice (studii superioare tehnice constituie avantaj)
Lb. engleza (avantaj)

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv
Bonusuri in functie de performante
Training de specialitate;
Asigurare de viata
Telefon mobil

DESCRIEREA FIRMEI

SC AGENT TRADE SRL

Companie privata cu capital integral romanesc (www.agt.ro) care are ca obiecte de activitate urmatoarele:

1. importul si comercializarea de scule si echipamente electrotehnice Elektra Beckum AG (unic importator si reprezentant in Romania), respectiv reprezentantul exclusiv pentru Romania a firmei Metabo - Germania;

2. importul si distributia (peste 110 dealeri locali) al altor brand-uri de renume precum: Abac, Fiac, Jet, Tecla, Pentax, Kraenzle, Atika, Bertolini, Batmatic, Barikell, Lae, Daishin, etc.

3. unitate de productie si montaj: generatoare de curent si sudura - compania asambleaza ca OEM (Original Equipment Manufacturer), echipamente pentru constructii, motopompe, echipamente agricole, accesorii de sudura, etc.