Responsabil website content

Tulip Computers SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Actualizeaza permanent pagina de internet a companiei.
Documenteaza produsele si serviciile postate si listate pe website in colaborare cu departamentul de Marketing-Vanzari.
Realizeza regulat newsletter-e cu promotii de produse, servicii, noutati din domeniu IT&C si despre companie.
Contribuie cu aplicatii specifice la campanii de promovare pe internet, publishing.

CERINTE

Cunostinte minime despre domeniul IT&C.
Cunostinte medii de webdesing si instrumente/aplicatii specifice.
Alocarea a minimum 4 ore pe zi pentru activitatile angajate.
Activitatea desfasurata de acasa.
Participarea la sedintele de lucru si instruire din cadrul companiei cel putin 1 data pe saptamana.
Confidentialitate si responsabilitate.

BENEFICII OFERITE

Contract de munca.
Salariu fix 800 lei net pe luna.
Bonusuri lunare functie de rezultate si beneficiile aduse.

Compania noastra furnizeaza clientilor sai produse de tehnica de calcul, software, solutii informatice complete, echipamente periferice; de asemenea asiguram servicii de proiectare, instalare si configurare retele de calculatoare, consultanta si instruire, service echipamente IT in garantie si postgarantie.
Ne adresam cu precadere companiilor, institutiilor publice, entitatilor care au nevoie de servicii IT profesionale.

Infiintata cu 13 ani in urma, compania noastra Tulip Computers SRL este in permanenta in cautare de nou, de inovare dar totodata cu o pozitie stabila pe piata IT&C. De aceea cautam sa ne dezvoltam echipa cu persoane determinate, motivate sa faca performanta alaturi de un colectiv tanar si dinamic.