Responsabil vanzari Showroom auto

EBC INTERIM

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

EBC Interim recruteaza un Responsabil vanzari pentru un important Showroom Auto din Bucuresti.

Responsabilitati:

- Realizarea targetului lunar/showroom;
- Dezvoltarea şi implementarea strategiei de vânzări a companiei în vederea creşterii business-ului
- Prospectarea continuă a pieţei auto
- Identificarea de noi clienţi, negocierea şi semnarea de contracte cu aceştia
- Monitorizarea activităţii concurenţei pe zona alocată
- Intocmirea rapoartelor zilnice de vânzări

CERINTE

- Experienţă în vânzări – minim 2 ani
- Experienţă în domeniul auto – minim 2 ani
- Abilităţi excelente de negociere, comunicare şi convingere
- Încredere în propriile forţe, spirit de echipă
- Persoană serioasă, determinată şi ambiţioasă
- Cunoştinţe de limba engleză - nivel mediu
- Cunoştinţe avansate de operare a MS Office
- Permis de conducere cat. B – minim 3 ani

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix + sistem de bonusare foarte atractiv.

EBC INTERIM este o companie internationala în domeniul recrutării, selecţiei, plasarii şi gestiunii de personal.

EBC INTERIM este in Romania din 2009 si a fost infiintata cu scopul de a oferi pe piaţa românească dar si cea externa, servicii de cea mai bună calitate în domeniile recrutarii de personal si a muncii temporare.

Astfel, prin calitatea serviciilor si a expertizei echipei sale, EBC INTERIM garanteaza derularea unui parteneriat cu societatile client la standardele impuse de acestea.

EBC INTERIM isi propune sa fie si sa ramana ” PARTENERUL DUMNEAVOASTRA IN RESURSE UMANE”