RESPONSABIL VANZARI RETEA DEALERI KIA

MIT MOTORS INTERNATIONAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- optimizarea vanzarilor prin reteaua de dealeri (21 unitati)
- bun cunoscator al proceselor de management si comunicare
- beneficii: pachet salarial atractiv (salariu fix+comision), inclusiv autoturism de serviciu, bonusuri pentru indeplinirea/depasirea tintelor de vanzari
- cursuri continue de training la nivel international

CERINTE

- persoana ce a lucrat in domeniul vanzarilor auto minim 3 ani, activa, motivata, ce poate efectua deplasari frecvente in tara si strainatate pentru optimizarea si armonizarea vanzarilor autovehiculelor Kia din Romania;
- bun cunoscator al pietei auto din Romania, deschis la a invata in continuare secretele job-ului de manager de retea;
- bun cunoscator al limbii engleze, pentru a avea acces la cursurile regulate de training ce se efectueaza in tara si strainatate

De 15 ani in domeniul vanzarilor si prestatiilor de servicii auto.
Dealer si importator pentru mai multe branduri auto: Kia, Mitsubishi, Solaris (autobuze), TEMSA (autocare).
Aproximativ 150 angajati
Activitati prestate: vanzari (auto, piese, accesorii etc), service (toate tipurile de lucrari, inclusiv tuning), transport international auto, echipe de interventii 24/24, broker asigurari