Responsabil Vanzari Produse Industriale

ROMAX Trading & Marketing

Job expirat

RESPONSABILITATI

Trebuie sa fie o persoana organizata, entuziasta, capabila sa lucreze sub presiune. Sarcinile sunt variate:
-convorbiri telefonice cu furnizori/clientii
-intocmiri cereri de oferte si oferte
-introducerea in baza de date a noilor clienti si furnizori
-intocmirea de facturi catre clienti
-dezvolta legaturi cu potentialii noi clienti
-elaboreaza si lanseaza comanda catre furnizori
-urmareste respectarea conditiilor de livrare a produselor
-urmareste stocul de produse achizitionate de la furnizori si face demersuri pt achizitii
-urmareste incasarea facturilor de la clienti
-etichetare/fise tehnice si de securitate
-evidentze substante chimice
-autorizatii de functionare
-licente pt diferite activitati
-derulare exporturi

CERINTE

Carnet conducere categoria B
Atitudine responsabila
Familiar cu folosirea computerului (Excell/Access)
Disponibilitate program prelungit
Negocieri/Incheieri contracte
Limba Engleza

BENEFICII OFERITE

bonusuri, premiere in functie de realizari

DESCRIEREA FIRMEI

comert, import, distributie, productie