Responsabil Vanzari in Magazinul din Baneasa Shopping City

Caran d'Ache Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea jobului:

- Consilierea clientilor ( prezentarea produselor)
- Testarea produselor care urmeaza a fi cumparate
- Schimbarea vitrinei magazinului saptamanal
- Aranjarea produselor in magazin si pe rafturi - cu respectarea normelor interne
- Curatenie in magazin
- Atingerea targetului de vanzari
- Intocmirea documentelor necesare vanzarii
- Intocmirea raportului zilnic de vanzari
- Intocmirea borderoului de vanzari , Nir, avize de retur cand este cazul
- Receptionarea produselor
- Inventarierea produselor din magazin
- Predarea baniilor

CERINTE

Principalele cerinte sunt:
- seriozitate
- responsabilitate
- orientare catre client
- stabilitate la locul de munca
- abilitati de vanzari directe

BENEFICII OFERITE

- Program full time
- Salariu fix + bonusuri din vanzari
- Loc de munca stabil
- Mediu tanar si dinamic
- Training-uri de dezvoltare personala si profesionala
- Posibilitati reale de promovare

CARAN D'ACHE Romania- importator si distribuitor in exclusivitate al Caran d'Ache Geneva, producatoare de instrumente de scris si accesorii din gama premium, materiale de pictura si desen.