RESPONSABIL VANZARI EN-GROS

CENTRUL ANVELOPA

Job expirat

RESPONSABILITATI

CENTRUL ANVELOPA, importator si distribuitor national de anvelope cauta RESPONSABIL VANZARI EN-GROS pentru completarea echipei la nivel national

RESPONSABILITATI:

- Dezvoltarea si mentinerea portofoliului de clienti din zona alocata.
- Promovarea si vanzarea produselor conform obiectivelor stabilite.
- Consilierea si rezolvarea probelemelor din portofoliu de clienti.
- Respectarea politicii si procedurilor companiei in activitate

CERINTE

-Atractie si dorinta de a lucra in domeniu auto
-Experienta in vanzari de minim un an;
- permis de conducere categoria B (minim 2 ani)
- Bune abilitati de comunicare
- Prezenta placuta
- Persoana responsabila
- Capacitate puternica de auto-organizare
- Cunostinte MS Office
- Dedicare si disponibilitate pentru program prelungit in caz de necesitate.

BENEFICII OFERITE

-Pachet salarial corelat cu performanta(salariu fix + comision din vanzari).
-Masina de servici
-Laptop
-Telefon mobil
-Colectiv tinar, dinamic si o companie aflata in plin proces de dezvoltare
-Posibilitate de perfectionare
-O provocare continua

CENTRUL ANVELOPA este importator si distribuitor national de anvelope.