Responsabil Vanzari Domeniu Tehnic

UNNE Capital Humano Internacional

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordoneaza, mentine si dezvolta relatia cu clientii nostri directi si indirecti
- Se asigura ca toate previziunile , rapoartele , analizele de piata sunt trimise corect si la timp
- Asigura confidentialitatea datelor

CERINTE

- Excelente abilitati de vanzare
- Excelente abilitati de comunicare
- Experienta in vanzari (electronice,aparate casnice sau alte echipamente tehnice), de preferat intr.-o companie multinationala
- Experienta in acelasi domeniu, si anume vanzari prin distributie de electronice si aparate casnice, reprezinta un real avantaj
- Dinamic, atitudine pozitiva, deschis sa invete si sa se adapteze la diferite situatii
- Cunostiinte excelente de limba Engleza
- Cunostiinte operare PC

BENEFICII OFERITE

- Salariul este in jur de 700 de euro net. Postul va primi de asemenea un bonus( media lunara este 30-40 % din salariul net) depinzand de performanta.
- Se ofera telefon, tichete de masa, asigurare medicala la o clinica privata si 21 de zile lucratoare de vacanta.

Unne Capital Humano Internacional , firma specializata in recrutare si selectie de personal,.