Responsabil Vanzari - dezvoltare portofoliu de clienti

Cumpana 1993 SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Analiza pietei si identificarea de clienti potentiali;
- Pregatirea ofertei si incheierea de contracte cu noi clienti;
- Monitorizarea competitiei;
- Realizarea de rapoarte de activitate.

CERINTE

- Experienta relevanta in vanzari;
- Permis auto B;
- Cunostinte de operare PC
- Excelente abilitati de comunicare, un dezvoltat spirit antreprenorial, dorinta de reusita.

BENEFICII OFERITE

Postul este pentru o divizie noua, in dezvoltare!
Oferim un pachet salarial competitiv (include tichete de masa, masina de serviciu), posibilitatea obtinerii unor castiguri nelimitate si un mediu de lucru placut, favorabil dezvoltarii personale si obtinerii de performante profesionale!

Am aparut in 1999 si suntem prima companie ce a introdus pe piata romaneasca serviciul de livrare a apei plate de izvor, natural alcalina in sistem water cooler.
Lucram pentru oameni si vrem ca serviciul nostru sa aduca o contributie pozitiva in viata lor. Stim ca purtam o maxima responsabilitate fata de sanatatea lor, de aceea tinem ca produsele si serviciile noastre sa fie de maxima calitate si conforme cu standardele international.