RESPONSABIL VANZARI articole sport

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

Deschiderea si inchiderea magazinului;
Participa la inventarul lunar;
Se ingrijeste de estetica spatiului comercial;
Promoveaza si vinde produsele firmei;
Incaseaza plati cash sau card;
Predarea incasarilor zilnice persoanei delegate din partea firmei sau catre banca;
Respectarea si promovarea programului de fidelizare al clientilor;
Respectarea politicii firmei in relatiile cu clientii;
Relizarea de operatiuni de contabilitate primara (resgistru de casa, raport de vanzari, NIR);
Generarea zilnica a fisierelor raport pentru actualizarea bazei de date a departamentului financiar- contabil (se asigura training initial)

CERINTE

Absolvent studii medii/superioare;
Experienta minim 1 an post similar retail;
Cunostinte bune de operare PC: MS Office (Word, Excel, Outlook), programul Platforma constituie avantaj;
Cunostinte bune de limba engleza.

Candidatul ideal trebuie sa fie un bun comerciant, organizat, amabil, atent, responsabil, corect.

BENEFICII OFERITE

Salariul mediu NET lunar este de 1000 RON;
Pentru perioada de proba salariul NET este de 800 RON;
Se ofera bonuri de masa, telefon, bonusuri.
Program de lucru L-V: 10:00-18:00, S 10:00-14:00;
Perioada de proba este de 1 luna.
Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

MEDIA MARKET - Companie Resurse Umane cu obiect de activitate : Recrutare Selectie personal si Consultanta in Domeniul Managementului Resurselor Umane.

CLIENTUL NOSTRU ESTE O SOCIETATE CE ARE CA OBIECT DE ACTIVITATE VANZAREA DE ECHIPAMENTE SPORT. Locatia firmei este in sector 2, Bucuresti.

Modalitate de inscriere:
VA RUGAM SA CITITI CU ATENTIE CONTINUTUL ANUNTULUI deoarece:
* SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
* APLICATIILE PE INTERNET SUNT DESEORI INSUFICIENTE pentru a candida la interviul cu firma angajatoare;
* PENTRU INSCRIEREA LA INTERVIUL DE SELECTIE se poate suna zilnic intre orele 9-17, la telefon 327.66.55 sau 327.79.79