RESPONSABIL VANZARI

SC ROMLUX SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- pentru toate judetele tarii, absolventi 2005

CERINTE

- studii superioare economice (marketing-management) sau tehnice (electrotehnica, energetica, automatica);
- permis conducere,

BENEFICII OFERITE

Se acorda salariu de incadrare conform legislatiei in vigoare pentru absolventi si un bonus functie de vanzari si de incasari astfel:
1% din vanzari-incasari pana la 10 milioane lei;
2% din vanzari-incasari pana la 20 milioane lei;
3% din vanzari-incasari pana la 30 milioane lei;
4% din vanzari-incasari pana la 40 milioane lei;
5% din vanzari-incasari pana la 50 milioane lei;
6% din vanzari-incasari pana la 60 milioane lei;
7% din vanzari-incasari pana la 70 milioane lei;
8% din vanzari-incasari pana la 80 milioane lei;
9% din vanzari-incasari pana la 90 milioane lei;
10% din vanzari-incasari pana la 100 milioane lei si peste.

Alte facilitati:
- programe de instruire;
- telefon mobil pentru cel care realizeaza timp de trei luni consecutive un target incasari de 100 de milioane lei sau cel putin in patru luni din sase.
- autoturism pentru deplasari celui care realizeaza timp de trei luni consecutive un target incasari de 200 de milioane lei sau cel putin in patru luni din sase.