RESPONSABIL VANZAI EN-GROS

GEROM TRADING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Dezvoltarea si mentinerea portofoliului de clienti din zona alocata.
- Promovarea si vanzarea produselor conform obiectivelor stabilite.
- Consilierea si rezolvarea problemelor din portofoliu de clienti.
- Respectarea politicii si procedurilor companiei in activitatea desfasurata

CERINTE

- Atractie si dorinta de a lucra in domeniu auto
- Experienta in vanzari de anvelope minim un an;
- Permis de conducere categoria B (minim 2 ani)
- Bune abilitati de comunicare
- Prezenta placuta
- Persoana responsabila
- Capacitate puternica de auto-organizare
- Cunostinte MS Office
- Dedicare si disponibilitate pentru program prelungit in caz de necesitate.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant
- Masina de serviciu
- Laptop
- Telefon mobil
- Colectiv tinar, dinamic si o companie aflata in plin proces de dezvoltare
- Posibilitate de perfectionare
- O provocare continua

CENTRUL ANVELOPA este importator si distribuitor national de anvelope.