Responsabil Trezorerie Junior

Holcim (Romania) SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Registrul de casa, plati si incasari cu numerar, inregistrari in SAP
-Efectuarea de plati in sistem multicash
-Justificarea catre banci a platilor si incasarilor externe in conformitate cu regulamentul Bancii Nationale
-Intretinerea cardurilor: urmarire, alimentare

CERINTE

- Studii superioare in domeniul economic
- Minim 2 ani experienta in domeniul contabilitatii; experienta in relatia cu bancile reprezinta un avantaj
- Bune abilitati de comunicare si organizare
- Dorinta de invatare si autodezvoltare
- Abilitati de utilizare a calculatorului si cunostinte de limba engleza
- Permis de conducere cat.B

Holcim este unul dintre liderii mondiali în produc¿ia de ciment, betoane ¿i agregate (nisip ¿i pietri¿) ¿i în servicii aferente industriei materialelor de construc¿ie. Compania elve¿ian¿ a cucerit o prezen¿¿ puternic¿ pe pia¿¿ în peste 70 de ¿¿ri, pe toate continentele, având aproximativ 90.000 de angaja¿i. Holcim a fost una dintre primele companii din aceast¿ industrie care a investit în Europa de Est dup¿ 1989.

Holcim (România) S.A. de¿ine în prezent 3 fabrici de ciment în Turda, Câmpulung ¿i Ale¿d, 15 sta¿ii de betoane ecologice ¿i 4 sta¿ii de agregate. Holcim (România) are în prezent aproximativ 1,300 angaja¿i.