RESPONSABIL TREZORERIE

INFOMED FLUIDS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-efectuarea si inregistrarea operatiunilor de cash, intocmirea documentelor si rapoartelor necesare (situatii plati, incasari, deconturi cheltuieli, operarea in internet banking, registru casa, mentinerea relatiei cu bancile, cash-flow)
-participarea la inventarierea generala a patrimoniului
-urmarirea scadentelor facturilor de vanzare si cumparare
-intocmire diverse rapoarte de cash solicitate de management
-alte sarcini ce tin de departamentul financiar-contabilitate.

CERINTE

-absolvent ASE, preferabil Facultatea de Contabilitate si Informatica de Gestiune
-spirit analitic, rigurozitate, seriozitate
-cunostinte de baza in contabilitatea si fiscalitatea romaneasca
-cunostinte bune de limba engleza, italiana este un avanataj
-cunostinte software: MS Office (Scala software este un avantaj).

DESCRIEREA FIRMEI

SC INFOMED FLUIDS SRL
> companie specializata in productia de solutii sterile perfuzabile;
> membra a grupului farmaceutic italian ACS Dobfar;